Autor Wątek: Grzejniki do mieszkania  (Przeczytany 336 razy)

Ona

• Gość
Grzejniki do mieszkania
« dnia: Luty 23, 2019, 19:12:23 »
Witam,
gdzie kupowaliście grzejniki do Waszych mieszkań?

Wiśnia

• Gość
Odp: Grzejniki do mieszkania
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2019, 19:51:40 »
Jeśli zależy Ci na tym, aby grzejniki w Twoim domu nie tylko dawały ciepło, ale również ładnie się prezentowały, to koniecznie sprawdź ofertę tych grzejników dekoracyjnych. Nie wiem, jakie jest Twoje zdanie, a le jak dla mnie wyglądają one bardzo fajnie i zamiast szpecić np. taki salon, stanowić one mogą wręcz jego ozdobę ;) My mamy podobne grzejniki w domu i jesteśmy z nich zadowoleni :)

Weronika

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2020, 19:07:46 »
Jeśli zastanawiacie się właśnie nad wyborem grzejników do Waszego mieszkania, to polecam zajrzeć na bloga budowlanego https://www.mgprojekt.com.pl/blog/. Znajdziecie tam artykuł opisujący różne rodzaje grzejników, ich wady i zalety. To na pewno ułatwi Wam wybór ;)

Malwa3

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2020, 08:29:28 »
a czy znacie moze strony z grzejnikami dekoracyjnymi, żeby nie wygladały jak tradycyjne grzejniki a były swego rodzaju ozdobą?

harold

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2020, 12:08:23 »
Malwa3: pewnie, możesz zajrzeć na tę stronę https://www.profbud.info/mieszkania-ursus Podsyłam, bo akurat za czymś podobnym się rozglądaliśmy, no i padło akurat na inwestycję na osiedlu Ligia. Po prostu w końcu znaleźliśmy ofertę od dewelopera, który nie upycha bloków jeden przy drugim, tutaj nie ma problemu ze znalezieniem trawnika. Do tego jest fajne połączenie autobusem do centrum, a mały ma blisko przedszkole. Możesz porównać to z ich innymi ofertami na Ursusie czy Bemowie.

amandzia

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2020, 11:24:19 »
a ja to mam w całym domu ogrzewanie podłogowe.

kajtka

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2020, 19:57:08 »
Teraz mało kto decyduje się na grzejniki w domu, bo po prostu nie są one estetyczne. Ja do swojego domu wybrałam ogrzewanie podłogowe i uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Wszytkimi formalnościami zajmowała się firma Uponor i z czystym sumieniem mogę ją wam polecić.

Robert79

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2021, 15:00:34 »

wrunger

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 30, 2021, 11:58:11 »
Zgodzę się, że ogrzewanie podłogowe należy do jednych z najpopularniejszych i najzdrowszych obecnie rozwiązań. Do tego, z tego, co pamiętam koszty ogrzewania są również mniejsze.

mery1998

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2021, 23:07:25 »
Pomyślcie te z o ogrzewaniu gazowym. Ja postawiłabym w swoim domu właśnie na takie ogrzewanie. Sprawdźcie na amerigas opinie 2019    tutaj znajdziecie oferty na płynny gaz w zbiornikach lub butlach.  To duży dostawca gazu na rynku polskim. Moim zdaniem on ma najlepsze oferty.

paulinabb

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2021, 18:43:00 »
Jeśli grzejnik na ścianie pokrytej starą czerwoną cegłą to tylko w kolorze czarnym? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
megarpg worldofdemons conworlder dux regimentpolnocny