Autor Wątek: Nieruchomości  (Przeczytany 178 razy)

MichałJK

• Gość
Nieruchomości
« dnia: Luty 04, 2021, 12:46:43 »
Niedawno szukałem mieszkania w dobrej okolicy, miałem duży problem, żeby cokolwiek znaleźć. Znajomi polecili mi firmę. Od razu znaleźli mi mieszkanie, za niższą cenę niż zakładałem, że będę musiał wydać. Jestem zadowolony, więc polecam Gero.
A wy jakie firmy polecacie? Napiszcie, czy też mieliście taki lub podobny problem oraz jak sobie z tym poradziliście?

buśka

• Gość
Odp: Nieruchomości
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2021, 09:44:23 »
No cieszę się, że coś znalazłeś. Ja nadal szukam i edukuję się, jak powinno wyglądać bezpieczne mieszkanie dla dziecka . Nie mam pewności, czy dobrze robię, ale będę się na pewno starać, żeby nasz dom po prostu był oazą dla naszego dzidziusia. Wierzę, że to mi się uda. Tylko muszę odpowiednio się za to wszystko pozabierać.

uczennekromanty

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2021, 17:28:19 »
Na pewno w nieruchomości warto inwestować.

mczay

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2021, 01:57:40 »
Na rynku wciąż pojawiają się ciekawe oferty na nowe mieszkania. Jakby ktoś z Was zamierzał zamieszkać w Krakowie, to warto wziąć pod uwagę mieszkania oferowane przez dewelopera https://www.superkrak.com.pl/ w ofercie osiedla Nowa Siewna. Spokojna okolica, wysoki standard wykończenia a przy tym bardzo atrakcyjne ceny za metr.

migdura

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2021, 01:27:37 »
Bardzo ciekawie prezentują się nieruchomości premium sopot i jeśli szukacie mieszkań o wyższym standardzie to warto przejrzeć te oferty. Oczywiście najlepiej z pomocą biura nieruchomości, będzie dużo łatwiej :)

hanrie

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2021, 01:13:54 »
Mieszkania można szukać na własną rękę tak samo jak i sprzedawać samodzielnie. Z tego co wiem to nawet sprzedaż nieruchomości obciążonej hipoteką jest możliwa na wolnym rynku. O ile tylko znajdzie się kupiec który będzie taką nieruchomością zainteresowany.

prawdziwa

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2021, 07:55:49 »
Nieruchomości teraz jest bardzo dużo. Wszystko zależy od tego czy chcemy kupować czy też sprzedawać nieruchomość. Bo nawet jeśli chodzi o sprzedaż to nie jest to takie łatwe. Wiadomo, że na własną rękę nie znajdziemy tak szybko jakiegoś dobrego kupca. Dlatego też może warto zastanowić się nad skup nieruchomości . Bo jednak dzięki temu będziemy mieli znacznie szybciej pieniądze za naszą nieruchomość.

passa

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2021, 10:38:17 »
Mieszkania można szukać na różne sposoby ,zwłaszcza jeśli to ma być rynek wtórny. Dużo osób korzysta z serwisów ogłoszeniowych i na takich wstawia darmowe ogłoszenia o sprzedaży mieszkań . Dlatego warto i w takie miejsca zaglądać moim zdaniem zdecydowanie. Jak macie coś na sprzedaż, to też możecie z takich serwisów korzystać.

krab

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 12, 2021, 15:06:28 »
Nieruchomości najlepiej szukać wraz ze wsparciem właściwego biura. Dla przykładu, my od dawna korzystamy z pomocy https://www.cn-kaczmarek.pl/ Dzięki ich stronie udało nam się znaleźć zarówno dom, jak i mieszkanie do zakupu! Moim zdaniem warto do nich zajrzeć.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
naszawataha peszer world-of-dogs glrp domekdlamrowek