Autor Wątek: Rozstępy-laser?  (Przeczytany 318 razy)

jagoda

• Gość
Rozstępy-laser?
« dnia: Maj 28, 2018, 11:44:31 »
Czy to prawda że rozstępy mogę zlikwidować tylko zabiegami laserowymi?

elka

• Gość
Odp: Rozstępy-laser?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2018, 20:28:40 »
Nie tylko laser, są jeszcze inne sposoby na nie, zapytaj w aptece albo drogerii o olejek bio-oil, ja miałam brzydką bliznę na ramieniu po wywrotce na rowerze i teraz prawie jej nie widać, spróbuj, wiele to nie kosztuje, jedynie trochę cierpliwości i systematyczności.

kalarepa150

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2018, 16:18:42 »
hmm nie wiem jak z tymi olejkami, ale laser działa rewelacyjnie na te problemy, ja usuwałam laserem rozstępy i blizny w klinice mediart clinic w Poznaniu, efekty są przepiękne, mam piękne, gładkie ciało. jak mamy kompleksy to trzeba się ich pozbywać, najlepiej właśnie w taki sposób :)

KonradSkal

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2019, 18:31:31 »
Zdecydowanie polecam zabieg laserem, ja miełem usuwaną dość paskudną bliznę i jestem zadowolony. Olejki i inne smarowidła prawie w niczym nie pomagały. a po zabiegu zdecydowanie lepiej to wszystko wygląda .Wiadomo całkowicie nie zniknęła, ale efekt jest na prawdę zadowalający. Jak coś polecam poczytać: http://czaskobiety.com/

mczay

• Zaawansowany użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2020, 16:41:16 »
W temacie rozstępów i zabiegów medycyny estetycznej to ja miałam robioną kriolipolizę niedawno, pozbywali się tkanki tłuszczowej z mojego ciała. Efekt jest fajny, lepszy niż się spodziewałam a sam zabieg bezinwazyjny, wykonywany takim https://shar-pol.pl/produkt/urzadzenie-do-kriolipolizy-cooltech/ urządzeniem. Polecam!

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
worldofdemons megarpg regimentpolnocny goldcraft pjure