Autor Wątek: Okulista w Rybniku  (Przeczytany 218 razy)

mczay

• Zaawansowany użytkownik
Okulista w Rybniku
« dnia: Marzec 23, 2020, 13:52:44 »
Od zawsze mam wadę wzroku. Z czasem jednak coraz większa się robi i zaczyna się zastanawiać nad korekcją laserową. Możecie mi polecić okulistę w Rybniku gdzie się warto zapisać? Tam gdzie robią laserową korekcję dobrze i nie bardzo drogo.

hanrie

• Użytkownik
  • **
Odp: Okulista w Rybniku
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2020, 13:04:33 »
To jest naprawdę dobra decyzja. Powiem szczerze, że jak sama zrobiłam sobie zabieg to dopiero poczułam, że żyje. Nigdy nie widziałam tak jak teraz, nawet w okularach. A też wada wzroku mi się pogłębiała. Okulista Rybnik to polecenia to dla mnie dr Bolek z https://pryzmat-okulistyka.pl/ . W tej klinice jak najbardziej konsultują do zabiegów, laserowa korekcja wzroku wykonywana jest przez w nich w Gliwicach, mają tam klinikę Mikrochirurgii. Fachowe podejście, dobre ceny zabiegów, bardzo wysoka jakość usług. Naprawdę warto z ich usług skorzystać. Jeśli szukasz na Śląsku to lepiej nie trafisz.

Blowii

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2021, 00:07:14 »
Specjalistów od laserowej korekcji wzroku znajdziesz w Optegrze w Katowicach. Zgłoś się tam do Pani doktor Dominiki Janiszewskiej-Bil. Ja miałem właśnie tam korekcję i wszystko się udało, więc szczerze polecam.

Procek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2021, 10:47:06 »
Nie boicie się tych laserowych operacji oczu?

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
sanguisregum worldofdemons paladyni megarpg wtp