Autor Wątek: WYPOCZYNEK NAD MORZEM  (Przeczytany 76 razy)

augustyna

• Nowy użytkownik
  • *
WYPOCZYNEK NAD MORZEM
« dnia: Maj 23, 2021, 18:32:12 »
Szczerze mówiąc, to jeśli wybierasz się na wakacje nad morzem, to kwaterę znajdziesz raz dwa. Teraz każdy próbuje nadrobić stracone pieniądze podczas pandemii. Natomiast mi chodziło o spa nad morzem. A z tym już gorzej. Na szczęście, po długich poszukiwaniach znalazłam pensjonat w Dziwnówku świadczący usługi wellness spa. Sprawdźcie sami, przesyłam link- spa nad morzem zachodniopomorskie

Emanuela

• Użytkownik
  • **
Odp: WYPOCZYNEK NAD MORZEM
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2021, 15:28:47 »
Też się wybieramy latem nad morze ale własnym środkiem transportu. Mamy naszego ulubionego kampera, tylko trzeba w nim uzupełnić wyposażenie. znajoma poleciła mi ofertę tego sklepu intercamp.pl i jak do niego zajrzałam to stwierdziłam, że asortyment jak najbardziej jest godny uwagi. Ktoś z Was już może robił w nim zakupy?

jemak

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2021, 07:38:58 »
Hej, no to skoro tak, to na pewno będzie Wam potrzebny także odpowiedni strój. Czy macie już na to patenty? Ja właśnie zaczęłam sprawdzać produkty Olive https://www.olive.pl/na-plaze/kostiumy/kostiumy-dwuczesciowe.html i wydaje mi się, że to tutaj kupię coś dla siebie. Mam po prostu ogromny wybór, ot co ;) .

Riga

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2021, 10:44:33 »
Ja tam lubię polskie morze

kajtka

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2021, 07:36:46 »
Też bardzo lubię polskie morze, w szczególności Łebę. Gdybyści wybierali się tam większą grupą, np z dziećmi czy znajomymi, to warto zapisać sobie namiar na meleks Leba Podróżowanie takim środkiem transportu i zwiedzanie okolicznych atrakcji, jest naprawdę super rozwiązaniem.

Baśka88

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2021, 13:20:31 »
Wybieram się na urlop nad morze i kupilam sobie fajne piżamki z wiskozy są rewelacyjne
http://blogsklepupradlo.pl/2021/06/24/nie-zastapiona-bielizna-na-upaly-produkt-polski/
super w nich się śpi i do tego ładne

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
psiakowaswora fanklubklasycznychaut rybyigzyby warriorsidiot hobbit